У Львові перевірять приватні компанії, які обслуговують ліфти

Ліфтове господарство міста оновлюють та поступово ремонтують. Сьогодні під час апаратної наради розглянули питання щодо накладання штрафних санкцій на приватних підприємців з обслуговування ліфтів, які не виконують своїх зобов’язань. А відтак міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення обстежити всі ліфти у місті, які перебувають на обслуговуванні приватних підприємств. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Мене бентежить ситуація з ліфтами у місті. Нещодавно до мене прийшла мешканка, яка скаржилась на несправність ліфта впродовж тривалого часу. Об этом сообщает newsliga.in.ua со ссылкой на СМИ.


Якщо компанія отримує щомісячно гроші на утримування ліфтів, але не дотримується своїх зобов’язань, то нам потрібно на це реагувати. Ми повинні розривати договори з такими компаніями та накладати на них штрафні санкції", — зазначив мер Львова Андрій Садовий.


Зокрема, однією із компаній, яка не виконує своїх зобов’язань, є «Астра». У зв’язку із чисельними скаргами мешканців, договір із підприємством планують розірвати найближчим часом.


«Ми розриваємо договір з „Астра“ та накладемо штрафні санкції на підприємство, тому що ми маємо багато скарг від мешканців щодо діяльності компанії», — відзначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.


Також міський голова Львова дав доручення створити робочу групу та обстежити всі ліфти у місті, які перебувають на обслуговуванні приватних підприємств.


Додамо, на обслуговуванні ЛКП «Львівсвітло» перебуває орієнтовно 44% ліфтового господарства міста.


Також у місті діяла спеціальна програма з ремонту та модернізації ліфтів, на яку з бюджету міста скерували понад 40 млн₴ Таку програму планують реалізовувати і надалі.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_pereviryat_pryvatni_kompanii_yaki_obslugovuyut_lifty_330146.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя