Яременку на замітку. Водій записав розмову про стриптизерок та мільярди і тепер вибачиться перед сином прем’єра Ізраїля

<p>Яір Нетаніягу в суді Об этом сообщает <a href=cripo.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Яременку на замітку. Водій записав розмову про стриптизерок та мільярди і тепер вибачиться перед сином прем’єра Ізраїля">

Яір Нетаніягу в суді

Фото: Яір Саги
Сину Нетаніягу заплатять 30 тисяч шекелів за розголошення скандальної розмови


Син глави уряду Яір Нетаніягу прийшов до угоди зі своїм колишнім водієм, який записав розмову Яіра з друзями і передав запис ЗМІ. У неділю, 3 листопада, сторони домовилися про те, що водій виплатить сину прем’єра 30 тисяч шекелів в якості компенсації за моральну шкоду, повідомляє Vesty.


Як повідомлялося, в ефірі центрального випуску новин на одному з телеканалів в січні 2018 року було оголошено запис розмови Яіра Нетаніягу, зроблений в 2015 році по дорозі в стриптиз-клуб.


Друзі обговорювали стриптизерок, а також газову угоду, яка в ті дні викликала гостру суспільну дискусію.


Після публікації записи Яір Нетаніягу заявив: «У нічній розмові під впливом алкоголю я споров нісенітницю про жінок і ніс нісенітницю, яку не слід говорити», – а потім звернувся до суду, зажадавши від водія компенсацію за моральну шкоду в розмірі 1 млн шекелів.


Читайте також: Час – $100: Один из «слуг народа» в Верховной Раде договаривался о встрече с проституткой?

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Слуга народу» Богдан Яременко заявляє, що написав заяву про складення повноважень голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.


Як повідомлялося, народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко, який потрапив у сексскандал у Верховній Раді, назвав журналістів «шалавами».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/deputatu-jaremenku-na-zamitku-vodij-jakij-zapisav-rozmovu-pro-striptizerok-ta-miljardi-vibachitsja-pered-sinom-prem-jera-izrajilja-637368.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя