“Слуги народу” вирішили відкупитись від покарання за кнопкодавство каяттям і зарплатоюПід час засідання Верховної Ради перші депутати-кнопкодави Сергій Литвиненко та Олена Копанчук від фракції "Слуга народу" публічно вибачались та пообіцяли передати місячну зарплату на благодійність. Об этом сообщает 0342ua.com со ссылкой на СМИ.Депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко звернулась до голови Дмитра Разумкова із проханням вжити заходів щодо притягнення депутатів-кнопкодавів до відповідальності, — пише Українська правда.


"Вже зранку було дано доручення", — відповів Разумков.


Спікер надав слово нардепам, яких "спіймали" на порушенні правила персонального голосування: Сергію Литвиненку та Олені Копанчук.


"Я хочу вибачитись за те, що вийшло. У моїх діях не було ніякого злого умислу. Я просто переживав, щоб за ці закони проголосували. Я готовий передати місячну зарплату на благодійність", — завив Литвиненко.


"Хочу також принести офіційне вибачення перед усіма. Для мене хоч і було важливим, щоб даний законопроект був проголосований, хоча це не є виправданням. Для мене це буде важливим уроком на все життя. І також я приєднуюсь до позиції свою заробітну плату віддати на благодійний фонд. І я думаю, що це стане посилом уваги не вчиняти неособисте голосування", — заявила Копанчук.


Нардеп від "Батьківщини" Іван Крулько запропонував дати слово для вибачення тим, хто кнопкодавив все минуле скликання.


"Нам не вистачить тижня, щоб переслухати всіх", — відповів голова Ради.


Нагадуємо:


3 вересня народний депутат-мажоритарник від "Слуги народу" Сергій Литвиненко проголосував за іншого "слугу", ймовірно Олександра Скічка.


11 вересня народна депутатка від "Слуги народу" Олена Копанчук проголосувала замість однопартійця Вячеслава Рубльова.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/slugi-narodu-vir-shili-v-dkupitis-v-d-pokarannya-za-knopkodavstvo-kayattyam-zarplatoyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя