Луцьк на два дні перетвориться на столицю спорту. Програма


Два дні, 6 та 7 липня, у нашому місті змагатимуться спортсмени з 8 європейських збірних: України, Білорусі, Франції, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Естонії та Нідерландів. Такий представницький турнір у нас проводитиметься вперше. Це престижні змагання європейського рівня, йдеться на сайті Луцької міської ради.

До слова, проведення таких змагань стало можливим завдяки тому, що свого часу Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» відремонтував стадіон «Авангард», який здобув відповідний статус і може проводити чемпіонати міжнародного рівня. Нагадаємо, у 2015 році луцький стадіон "Авангард" був реконструйований та оновлений за останнім словом техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩО ВІДОМО ПРО ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ БАГАТОБОРСТВ У ЛУЦЬКУ

5 липня о 19 годині на Театральному майдані відбудуться урочистості з нагоди відкриття Командного чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга) – 2019.

Змагання відбуватимуться на стадіоні «Авангард».

6 липня змагання розпочнуться о 10 год. і триватимуть до 20.10. О 16.30 на стадіоні відбудеться церемонія відкриття Командного чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга) – 2019.

7 липня змагання – з 09.30 – до 20.10. О 20.30 – урочиста церемонія нагородження переможців Чемпіонату.

Запрошуємо лучан та гостей міста прийти 6 та 7 липня на стадіон «Авангард» та підтримати спортстменів.

З детальною програмою змагань можна ознайомитися ТУТ

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/lutsk-na-dva-dni-peretvorytsia-na-stolytsiu-sportu-prohrama/” Об этом сообщает dengi-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя