Тетяна Чорновол: "Була на суді у Кулика. Абсурд! Прокурор Кулик повернув..."

Тетяна Чорновол в facebook:

Була на суді у Кулика. Абсурд! Прокурор Кулик повернув в бюджет 1.5 млрд. доларів вкрадених янучарами. Уявіть що це за сума. Бачите ремонтується дорога - там робота Кулика. Ви звертаєтесь до лікаря і там робота Кулика. Два роки янучари збагачували всіх і вся щоб ті півтора ярда не пішли в бюджет. Але Держава перемогла. Завдяки непідкупності Кулика. А його судять за незаконне збагачення у вигляді квартири. Яка а не його. Яка б гірша ніж у Лещенка. Яка с куплена на ринку, а ... не вкрадена у ГПУ, як у Каська. Останніх не судять, бо вони герої анти корупціонери, а Кулика... Об этом сообщает fancy-journal.in.ua со ссылкой на СМИ.

При чому причина суду над Куликом це успіхи в розслідування справи Курченка, конфіскація півтора ярда і помста яничар, які використали свої впливи в # НАБУ .

Перше заяву на незаконне збагачення в НАБУ написав такий собі нардеп Віталій Купрій . Це укроп Корбан. Корбан купив у Курченка нафтобазу в Миронівці за 14 тисяч грн!!! і мочілово Кулика.

Далі Купрій подає заяву а рада громадського контролю НАБУ тисне на Ситника ось і справа.

Рада громадського контролю НАБУ майже повністю контролюється Курченком. Наприклад, там є такий собі юрист Грушовець який в часи януковича садив в тюрму вчительку Ніну Москаленко, тому що Курченко поклав око на її землю біля київського ботсаду.

Прикро що НАБУ маніпулюється Курченком. З одного боку там покривають Каська, який два роки захищав активи колишніх за кордоном і ні копійки не повернув в бюджет, а натомість знищують Кулика, який вже показав неймовірний результат та ефективність. У нього по справі Курченка ціла низка вироків де в бюджет конфіскуються, де сотні мільйонів, де мільярди. А на виході ще мільярди.

Заради того, щоб побавити натовп спаленням героя, ми перекреслимо мільярдні надходження до бюджету, які вміє і робить цей ефективний прокурор

Вибачте що все це звучить пафосно. Але ситуація саме така. Не побутова, а великих державних інтересів боротьби з потужною мафією одного прокурора.Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол


ТОП новости

Вход

Меню пользователя